MOJE CITY KLUB Klub, ve kterém chcete být. Vytvořit účet ZDARMA

Soutěže

Vyhodnocení spotřebitelské soutěže o poukázky do Sportisima!

Soutěže se mohl zúčastnit každý člen klubu starší 16 let, který v období trvání soutěže nakoupil v kterékoli prodejně centra nebo u některého z aktuálně zapojených externích partnerů a správně nahrál alespoň tři účtenky z různých prodejen, každou v hodnotě nad 200 Kč.
Vylosovaní výherci jsou seřazeni v pořadí od vylosovaného výherce 1. výhry až po výherce poslední výhry.

Všem výhercům gratulujeme a budeme je kontaktovat emailem s bližšími informacemi o tom, která účtenka byla ta vítězná. Vítěznou účtenku je potřeba ukázat včetně Vaši klubové karty při přebíraní výhry.
Poukázky si výherci mohou vyzvednout v herní zóně Amazonie, která se nachází v prvním patře obchodního centra, ve všední dny mezi 9:00 a 20:00. Nezapomeňte si se sebou přinést klubovou kartu a Vaši vítěznou účtenku. Ceny nevyzvednuté do 30.6.2019  propadají ve prospěch společnosti Čistá Jižní Morava a.s.

Archiv soutěží

Aktuální slevy a nabídky

Naše prodejny a externí partneři připravují pro členy klubu stále nové slevy, speciální nabídky a benefity. Jen v našem klubu nakoupíte nejvýhodněji na různých místech jen s jednou kartou v peněžence.

Všechny slevy a nabídky

Aktuální slevy a nabídky

Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zajímá mě víc ROZUMÍM