MOJE CITY KLUB Klub, ve kterém chcete být. Vytvořit účet ZDARMA

Soutěže

Letní klubová soutěž s Knihy Dobrovský zná své vítěze

Hráli jsme o kvalitní knihy pro letní výpravy a encyklopedie o cestování a památkách. Soutěže se mohl zúčastnit každý člen klubu, který v období trvání soutěže nakoupil alespoň ve třech prodejnách obchodního centra Olomouc CITY nebo u některého z aktuálně zapojených externích partnerů a správně nahrál své účtenky v sekci Nahraj účtenku nebo přes klubový automat přímo v centru. Jednotlivé účtenky museli být každá v minimální hodnotě 200 Kč.

Vylosovaní výherci jsou seřazeni v pořadí od vylosovaného výherce 1. výhry až po výherce poslední výhry.

Všem výhercům gratulujeme a budeme je kontaktovat emailem s bližšími informacemi o tom, která účtenka byla ta vítězná.Vítěznou účtenku je potřeba ukázat včetně Vaší klubové karty při přebíraní výhry.

Výhry si můžete vyzvednout v herní zóne Amazonie, která se nachází v prvním patre obchodního centra, ve všední dny mezi 9:00 a 20:00. Nezapomeňte si se sebou přinést klubovou kartu! Ceny nevyzvednuté do 30.9. 2019 propadají ve prospěch společnosti Čistí Jižní Morava a.s.

Archiv soutěží

Aktuální slevy a nabídky

Naše prodejny a externí partneři připravují pro členy klubu stále nové slevy, speciální nabídky a benefity. Jen v našem klubu nakoupíte nejvýhodněji na různých místech jen s jednou kartou v peněžence.

Všechny slevy a nabídky

Aktuální slevy a nabídky

Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zajímá mě víc ROZUMÍM